Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

04/09/2020 10:37
Agnieszka Wojnarowicz

1 września 2020 r. ruszyła rejestracja uczniów do 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego terminarz (z powodu pandemii) został zmieniony z wiosennego na jesienny. Konkurs został w znacznej części przeniesiony w sferę wirtualną, co za tym idzie, zmianie uległy również zasady przeprowadzania eliminacji na poszczególnych etapach, które zostały opisane w regulaminie jesiennej edycji Konkursu. Zapraszamy do zapoznania.

Zgłoszeń uczniów do 8 września 2020 r. dokonują katecheci poprzez platformę konkursową, do której 31 sierpnia 2020 r. otrzymali dostęp poprzez maila (z którego dokonywali rejestracji szkoły do udziału w 24. edycji Konkursu, zgłoszenia dokonane do 28 lutego 2020 r.). W razie trudności z zalogowaniem proszeni są o kontakt z koordynatorami diecezjalnymi (dane kontaktowe na stronie www.okwb.pl w zakładce Koordynatorzy).

Po upływie tego terminu proces rejestracji zostanie zamknięty, a uczestnicy, których danych nie będzie w  systemie nie będą mieli możliwości przystąpienia do zmagań konkursowych.

Po zarejestrowaniu uczestnik otrzymuje na maila dane dostępu do platformy, na której przystępuje do zmagań konkursowych zgodnie z harmonogramem.

Życzymy powodzenia! 

 

Ewa Urbanek

Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Diecezji Siedleckiej