Nowenna w obronie niewinnych

14/10/2020 5:37
Łukasz Brodzik

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka zaprasza do udziału w modlitwie. Jak piszą organizatorzy nowenny:

Dziś przesłanka eugeniczna pozwala na legalne zabijanie niewinnych dzieci z podejrzeniem niepełnosprawności lub innej choroby. Niestety te liczby ciągle rosną. W dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II, 22 października Trybunał Konstytucyjny zbada niezgodność tzw. przesłanki eugenicznej z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej.

13 października organizujemy nowennę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o umocnienie sumień sędziów TK, by z odwagą położyli kres zabijaniu nienarodzonych chorych dzieci w Polsce.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się we wspólną modlitwę. Zapisy są anonimowe. Wystarczy kliknąć na link www.pro-life/nowenna/, można także zadzwonić pod numer 12 633 09 73 lub 12 423 25 56.

Codziennie od 13 do 21 października br. o godz. 9:00 będziemy zamieszczać w wydarzeniu rozważania nowenny z imprimatur Archidiecezji Krakowskiej. Mamy nadzieję, że nasza gorliwa modlitwa przyczyni się do zmiany prawa zezwalającego obecnie na zabijanie tych spośród nas, którzy ochrony życia najbardziej potrzebują.

Bardzo prosimy o zachęcanie innych do włączenia się w modlitwę.