„Chodź pójdziemy za rękę” – koncert FISHECLECTIC

26/01/2022 10:04
Agnieszka Wojnarowicz

Z okazji święta zakochanych, Warszawę odwiedzi znany i lubiany zespół FISHECLECTIC. Muzyczna i duchowa uczta dla miłośników delikatnych brzmień. Słowa niosące duży ładunek pociechy i zachęty w połączeniu z kompozycjami o niezwykle kojącym działaniu szykuje dla Was małżeński duet artystów: Joanna i Łukasz Kupczyńscy w koncercie pt. “Chodź pójdziemy za rękę”.

Piosenki Fisheclectic słuchane są w 61 krajach świata i mają ponad 12 milionów odsłon w serwisie YouTube. Zespół gościł na festiwalach muzycznych takich jak SLOT Art Festiwal, Song of Songs Festival, Ławka Festiwal, Pol’and’Rock Festival (dawny Woodstock), grał koncerty w kościołach i na rynkach, w domach pomocy społecznej, jak i na deskach teatrów i filharmonii, klubów muzycznych i domów kultury, w kraju i za granicą.

Dyskografia:
Fisheclectic „Wejdź” 2012
Fisheclectic „Biorę Ciebie” 2015
Fisheclectic „Jeszcze nie Znikaj”” 2018
********************************************

13 lutego 2022 r. godz.: 17:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
Koncert biletowany, więcej szczegółów na stronie www.dobremiejsce.org

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

IMG_3588-2-2048x1308-2.jpg fisheclectic_koncert_warszawa_dobre_miejsce_poster-1.jpg fisheclectic_koncert_dobre_miejsce_warszawa-0.jpg

Piotr