„Cud Guadalupe”. Film + spotkanie

16/03/2022 12:36
Agnieszka Wojnarowicz

Cud Guadalupe, fabularna opowieść o jednym z największych cudów maryjnych! Zapraszamy na pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe.

Spotkanie poprowadzi dr Agata Muszyńska, podróżniczka, autorka vloga o Meksyku, wykładowca kultury krajów hszpańskojęzycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Twórcom „Cudu Guadalupe” udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści.
Zupełnie przypadkowo odpowiedź na te pytania poznaje główny bohater filmu. John Martinez jest młodym i ambitnym reporterem z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka, a on dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo – do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość…
Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

Cud Guadalupe
Data: 20.03.2022 r. godz.: 16:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
Szczegóły: https://dobremiejsce.org

cud_guadalupe_10-—-kopia-2.jpg cud_guadalupe_3-Kopia-1.jpg cud_guadalupe_4-Kopia-0.jpg

Piotr

Skip to content