Warsztaty śpiewu białego z Anną Zagórską

20/10/2022 7:35
Basia Krumholc

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na Warsztaty Śpiewu Białego pt. „Nie bój się i wyjdź ze strefy komfortu”, które poprowadzi Anna Zagórska. 2 dni warsztatów, bez względu na wiek, doświadczenie i umiejętności. Zaśpiewajcie razem z nami!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek. Tych, którzy marzą o odkryciu w sobie białego głosu i którzy pragną go usłyszeć! Specyfiką białego głosu jest to, że daje on człowiekowi odczuć swój indywidualizm, a także potrafi przywołać ducha natury i nasze odwieczne tradycje! Nieój się go odkryć w sobie.

Czego można się nauczyć i doświadczyć biorąc udział w dwudniowych warsztatach śpiewu białego (tradycyjnego)?

Biały śpiew to nie tylko sposób śpiewania, ale także sposób na zadbanie o zdrowe ciała i umysł. Omówienie wszystkich właściwości białego głosu i jego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne.
Oddech naturalny. Teoretyczne omówienie i praktyka oddechu pierwotnego i zdrowego. Ćwiczenia oddechowe oparte na badaniach naukowo-praktycznych ośrodków folklorystycznych Europy Wschodniej.
Rezonatory i otwarty głos. Ćwiczenia, które pomogą szybciej rozbudować własne wokalne możliwości.Praktyka śpiewu i poznanie pieśni folkloru polskiego. Podstawą do pracy są jednogłosowe i wielogłosowe pieśni słowiańskie wywodzące się z tradycyjnych społeczności wiejskich.

Więcej informacji:
dobremiejsce.org/warsztaty-spiewu-bialego

95509597_2632554490360797_2776269514424188928_n-Kopia.jpg

Dobre Miejsce - Katolckie Centrum Kultury

Skip to content