WSPÓLNE OGLĄDANIE „THE CHOSEN” – S1 E4 – „ZBUDUJĘ NA SKALE”

09/02/2023 7:45
Basia Krumholc

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

Epizod 4 opis: Szymon spędza noc desperacko łowiąc ryby, by spłacić długi i uratować swoje życie o raz rodzinę przed Rzymem. Andrzej spotyka znajomego, który czeka na nich na brzegu Jeziora Galilejskiego.

Zapraszamy na wspólne oglądanie + rozmowę

12.02.23 godz. 16:00
Dobry Zakątek
Sala św. Marka
ul. Słowackiego 8 wej. A
Konstancin Jeziorna

Bezpłatne wejściówki na stronie www.dobryzakatek.pl

the_chosen_s01e4_dobry_zakatek.jpg

Piotr

Skip to content