Pojedź do Libanu z Caritas

20/04/2023 9:26
Basia Krumholc

Caritas Diecezji Siedleckiej zachęca do udziału w pielgrzymce do św. Charbela w Libanie, która odbędzie się w dniach 2-9 lipca 2023 r. Będzie to możliwość zwiedzenia wszystkich najważniejszych zabytków i sanktuariów Libanu, zapoznania się z tamtejszą kulturą i doświadczenia wrażeń, które zostaną na całe życie. Zapisy do 24 kwietnia!

Podczas wyjazdu zwiedzane będą takie miejsca jak: Annaya – Sanktuarium św. Charbela (nawiedzenie miejsc kultu maronickim świętych), Sydon-Tyr, Bejrut, Dolina Bekaa – Baalbek, Becharre – Quadish, Jeita Grotto – Harrisa – Bkerke – Ghazire oraz Byblos.

Na pielgrzymce będzie obecny ks. Paweł Zazuniak, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej, dzięki czemu pielgrzymi wezmą udział w mszach św. Ten wyjątkowy czas pozwoli również poznać ludzi zaangażowanych w dzieła Caritas. Pielgrzymce towarzyszyć będzie też wypoczynek na plaży.

W cenie wyjazdu znajdują się: noclegi, śniadania i kolacje, transfer na terenie Libanu, usługi pilota i przewodnika polskojęzycznego na całej trasie, wstępy wg programu, bilet lotniczy, ubezpieczenie KL, NNW rozszerzone o choroby przewlekłe i Covid-19 (zachorowanie i kwarantanna), Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Koszt wyjazdu to 2 600 zł + 730$ ($ płatne w Libanie) – cena przy grupie min. 23 osób. Zapisy w sekretariacie Caritas Diecezji Siedleckiej przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach – tel. (25) 640-71-30 razem z zaliczką 1000 zł do 24.04.2023 r. do godz. 10:00.

Więcej informacji: ks. Paweł Zazuniak, tel. 511-899-364, ramowy program pielgrzymki oraz ważne informacje na www.siedlce.caritas.pl.

(AN)

Skip to content