XIII Paulińskie Dni Młodych

13/07/2023 10:09
Basia Krumholc

Trwają XIII Paulińskie Dni Młodych w Wągrowcu organizowane przez Zakon Paulinów. Przyjechało 200 osób należących do duszpasterstw paulińskich, ale i nie tylko.

Do czwartku przeżywamy rekolekcję skupione nakontemplacji Słowa Bożego metodą Lectio Divina, które nawiązują do hasła „Wstań i idź”. Rekolekcjonistą jest o. Marcin Ciechanowski OSPPE, a uczestnicy spotykają się dodatkowo w mniejszych grupach, aby jak najwięcej czerpać z Bożego Słowa. Dzień kończymy Apelem Jasnogórskim oraz nocnym czuwaniem. Od piątku będą to dni przeznaczone na odpoczynek, spędzenia wspólnie czasu i budowania wzajemnych relacji. Czeka nas wiele niespodzianek. Całość zakończona zostanie niedzielną Eucharystią i powrotem do domów, aby świadczyć o Bogu i Ewangelii. Tego dnia poznamy miejsce, w którym odbędą się XIV Paulińskie Dni Młodych.

Poniżej rozmowy z uczestnikami, konferencje i homilie:

https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/playlists/1649805733&color=%23ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true

Fotorelacja z wydarzenia

Skip to content