Już w piątek rozpocznie się Hosanna Fesival!

13/09/2023 9:09
Basia Krumholc

Od 15 do 17 września odbędzie się Hosanna Festival!  To Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od 30 lat organizowany jest w Siedlcach.

Rozpoczęła się walka o jedną z nagród- ruszyło głosowanie internetowe! Głosy można oddawać poprzez stronę internetową pod adresem:https://hosannafestival.pl/glosowanie – Zakończy się ono w dniu Koncertu Konkursowego, tj. 17 września 2023 roku o godz. 12:00.

Program tegorocznego festiwalu:

Piątek, 15 września 2023r.

Parafia katedralna pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach, ul. Kochanowskiego 1

18:00-  Eucharystia

19:00- Koncert Uwielbienia

Sobota, 16 września 2023r.

Parafia katedralna pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach, ul. Kochanowskiego 1

12:00- Msza Święta Jubileuszowa

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I.

Świrskiego 31

13:30- Gala Jubileuszowa

Niedziela, 17 września 2023r.

Parafia katedralna pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach, ul. Kochanowskiego 1

10:00- Msza Święta

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ul. Bpa. I.

Świrskiego 31

12:00- przegląd konkursowy, zabawy dla dzieci, wręczenie nagród

19:00- koncert Gwiazdy Wieczoru- zespół Armia Dzieci. Przedstawiamy również Gwiazdę Wieczoru, która w niedzielny wieczór po raz drugi wniesie swoją Bożą radość i ciepło na festiwalową scenę. Armia Dzieci- Koncerty zespołu chrześcijańskiego Armia Dzieci są jedyne i niepowtarzalne. Nie da się ich porównać z żadnym innym zespołem chrześcijańskim. To coś więcej niż granie muzyki chrześcijańskiej. Trwają zazwyczaj około godziny i podczas tej godziny ani jedna osoba z publiki nie jest w stanie wysiedzieć w miejscu. Charakterystyczne dla Armii Dzieci jest to, że porywają wszystkie pokolenia. Pod sceną podczas koncertu babcie skaczą z wnuczkami, rodzice z dziećmi, żony z mężami, dziewczyny z chłopakami — są w stanie rozpalić naprawdę każdego. 

Są bardzo przyjaźni dla oczu — kiedy pojawiają się na scenie, życie nabiera kolorów i cały świat zaczyna wirować. To wszystko za sprawą kolorowych koszulek, trampek i grupy tanecznej, która sprawia, że chcesz tańczyć razem z nimi. Całość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna przy dźwiękach muzyki płynącej ze sceny. Profesjonalny sprzęt, kreatywni muzycy i wykształceni wokaliści tworzą coś, czemu umniejszylibyśmy nazywając to po prostu aranżem. Zespół chrześcijański Armia Dzieci zdobywał to latami pod okiem znamienitych muzyków.

Podczas koncertu nie brak improwizacji i bardzo dobrej zabawy. Uczestnicząc w koncercie zespołu chrześcijańskiego Armia Dzieci twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Daj się porwać Armii Dzieci!

Strona internetowa:    https://hosannafestival.pl/

Facebook:      https://www.facebook.com/hosannafestival

Instagram:      https://www.instagram.com/hosanna.festival/   

Skip to content