Niedzielne Bajeczki – Tetar Eden

06/10/2023 12:10
Basia Krumholc

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na interesujący spektakl Teatru Eden, pt. „Niespodzianka od Serca”. Wydarzenie wpisuje się w cykl Niedzielnych Bajeczek, który Dobre Miejsce praktykuje już od wielu lat.

“Niespodzianka od Serca”:
Data: 12 listopada 2023 r. godz.: 12:30.
Miejsce: Aula im. bł. J. Popiełuszki, Dewajtis 3, Warszawa
Bilety: wstęp wolny

O SPEKTAKLU:

Co to znaczy zrobić prawdziwą niespodziankę pokażą dwaj bracia, pragnący obdarować się nawzajem czymś szczególnym. Młodszy z nich, by zrobić bratu prezent, otworzy swoją skarbonkę z pieniędzmi, a kiedy te okażą się niewystarczające, odwiedzi pchli targ, gdzie spotka niezwykłego Sprzedawcę… Czy ten człowiek powie mu co robić? A może dopiero pomoc tajemniczego Zegarmistrza doprowadzi historię do szczęśliwego zakończenia? Czy główny bohater zdecyduje się poświecić coś bardzo cennego, aby uszczęśliwić kochanego braciszka? Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie z małym Kubusiem, który wyruszy w swoją wielką podróż po niespodziankę od serca.
To przedstawienie pokazuje, że miłość to znaczy dawać, nie oczekując niczego w zamian. A prezenty wcale nie muszą być kosztowne, ważne by dawać je od serca, nie czekając na specjalną okazję.

OD TEARTU EDEN:

Jesteśmy Teatrem żywego aktora tworzonym z pasją, posiadamy duże doświadczenie sceniczne (wystawiamy nasze spektakle w przedszkolach, szkołach, domach kultury, na festynach, w halach widowiskowych i na scenach plenerowych, dojeżdżamy w umówione miejsce spektaklu wraz z rekwizytami i ręcznie malowanymi kurtynami). Przedstawienia, które Państwu oferujemy są całkowicie neutralne. Nasi profesjonalni aktorzy w sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza, przekazują w nich uniwersalne, chrześcijańskie wartości, które uczą tego, jak być dobrym człowiekiem.

www.dobremiejsce.org

niespodzianka-od-serca-8.jpg

Dobre Miejsce - Katolckie Centrum Kultury

Skip to content