Scala Sancta – Koncert Zaduszkowy

27/10/2023 13:42
Basia Krumholc

Scala Sancta to warszawski zespół wokalny, który już 5 listopada, wystąpi w Podziemiach Kamedulskich w koncercie zaduszkowym.

Scala Sancta:
Miejsce: Podziemia Kamedulskie ul. Dewajtis 3
Data: 05.11.2023, godz. 12.00
Bilety: Wstęp wolny.

Pierwsze dni listopada to czas wspominania tych, którzy już odeszli, czas modlitwy, czas zadumy. Chcieliśmy zaprosić Państwa na wspólne przeżywanie tego, pełnego skupienia i refleksji czasu podczas Koncertu Zaduszkowego, który odbędzie się w niedzielę, 5 listopada o godzinie 12.00 w Dobrym Miejscu, w Podziemiach Kamedulskich (ul. Dewajtis 3).

“Nasz zespół Scala Sancta jest 10-osobowym zespołem wokalnym o szerokim repertuarze wykonawczym, działającym w Warszawie od 2016 roku. Ma w swoim dorobku wiele nagród na konkursach i przeglądach wokalnych, zajmując czołowe miejsca. Zespół koncertuje w Warszawie i w innych miastach Polski prezentując repertuar począwszy od pieśni historycznych (po staropolsku, starofrancusku i staroangielsku) na imprezach o charakterze historycznym, takie jak turnieje rycerskie. Śpiewamy też koncerty pieśni patriotycznych, koncerty zaduszkowe, wykonujemy programy złożone z kolęd i utworów świątecznych ( w okresie Świąt Bożego Narodzenia)” – mówią członkowie zespołu.

www.dobremiejsce.org

koncert_zaduszkowy_5listopada2023-Duz-y-768x1024.jpeg

Scala Sancta, Dobre Miejsce

Skip to content