Kobieta w pełni szczęśliwa - spotkanie z s. Anną Marią Pudełko

Spotkanie z s. Anną Marią Pudełko.

Po raz kolejny zapraszamy na spotkanie autorskie. Tym razem spotkamy się ze znaną Siostrą Anną Marią Pudełko. Na spotkaniu 9 października o 18:00 będziemy rozmawiać o istocie kobiecości i relacjach damsko-męskich. W październiku – miesiącu różańca – chcemy odwoływać się też do osoby Maryi, naszej inspiracji, także poprzez przygotowane przez siostrę rozważania różańcowe.

Ale to nie wszystko, bo pobyt siostry Anny rozpoczniemy od kameralnego spotkania o godz. 14.00 w Księgarni św. Pawła, gdzie przy dobrej kawie będzie można osobiście porozmawiać z siostrą. Zaś wieczorne spotkanie o godz. 18.00 w auli C-1031 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, przy ul. Aleje Racławickie 14 (10 piętro Collegium Jana Pawła II). przybierze formę warsztatu w oparciu o książkę „Kobieta w pełni szczęśliwa” wydanej nakładem Edycji św. Pawła.
Na spotkanie zapraszamy kobiety, ale również i mężczyzn. Nie ważne, czy ktoś jest w związku, jest singlem, czy myśli o drodze powołania. Dla każdego relacje są tak samo ważne 🙂

O siostrze:
Siostra Anna Maria Pudełko jest apostolinką, psychopedagogiem powołania, posiada stronę internetową Pudełko Ani i swojego bloga. Prowadzi wykłady, warsztaty i konferencje dla małżeństw, a także rekolekcje dla osób konsekrowanych, kapłanów i sióstr zakonnych.

O książce:
Książeczka „Kobieta w pełni szczęśliwa” to zbiór rozważań autorki na podstawie Litanii Loretańskiej. „Która z nas nie lubi komplementów? Litania Loretańska to właśnie taki zbiór najpiękniejszych komplementów, wypowiadanych do Maryi, na przestrzeni wieków” – tak pisze siostra Anna w swojej publikacji. Książka zawiera przede wszystkim odpowiedzi na pytania: Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece? Jak pogodzić naturalną dla kobiet delikatność z pewnością siebie? Jak być kobietą szczęśliwą i żyć w zgodzie z Boskimi przykazaniami? Te, ale także i inne tematy będą omówione przez siostrę Anna Maria Pudełko na spotkaniu zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Organizator spotkania: Księgarnia Świętego Pawła – Lublin

Źródło: facebook.com/KsiegarniaLublin/