Pod nazwą “Projekt Kostka” kryje się jedyny w Polsce festiwal hip-hopu chrześcijańskiego. Odbędzie się on już po raz dziewiąty w Złotowie, tym razem w dniach 20-22 września. Każdy znajdzie coś dla siebie! Mamy konkurs z nagrodami dla początkujących raperów, bitwy taneczne hip-hop i breakdance, mamy liczne koncerty, warsztaty i spotkania. W tym roku największymi gwiazdami będą: LUXTORPEDA, EXODUS15, Anatom i zespół Muode Koty. Zagości u nas s. Maria Estera Andrzejewska AM (tańcząca zarówno przed i po wstąpieniu do klasztoru), działać będzie też Strefa Modlitwy. Jedną z nowości będzie specjalna aplikacja na smartfony, która zawiera plan poszczególnych wydarzeń, informacje o gwiazdach oraz mapę.

Dlaczego akurat hip-hop? Mówić o Panu Bogu można na wiele sposobów, a do młodych trzeba mówić ich językiem. Nasz patron – św. Stanisław Kostka mawiał “Do wyższych rzeczy jestem stworzony”, przypominając w ten sposób o powołaniu każdego człowieka, o jego możliwościach i marzeniach. To wszystko pragniemy zaszczepiać i rozpalać w tych, którzy do nas przyjadą! Tegorocznym hasłem będzie “SUKCES” – zastanowimy się wspólnie czym on jest i jak go osiągnąć.

Wszyscy, którzy uczestniczyli kiedykolwiek w Projekcie Kostka, doświadczyli radości wspólnoty i gościnności, jaką misjonarze Świętej Rodziny mają już we krwi. Warto jeszcze dodać, że wszystkie wydarzenia są darmowe, również nocleg. Zapraszamy do Złotowa oraz na nasze strony:

https://www.facebook.com/projektkostkazlotow/

http://projektkostka.pl