Świadectwo Michała z Przyjaciół Jezusa

Swoim świadectwem z udziału w tegorocznym spotkaniu dzieli się Michał:

“Miałem w tym roku zaszczyt wziąć udział w inicjatywie PJ – Przyjaciele Jezusa organizowanej podczas festiwalu Pol’and’Rock.
Po raz kolejny zobaczyłem, jak bardzo Bóg kocha każde ze swoich dzieci, przychodząc ze swoją miłością szczególnie mocno do tych, którzy jej w życiu najmniej otrzymali.
W trakcie spotkań z uczestnikami festiwalu często dzielili się oni swoimi historiami. Niemal w każdej z tych opowieści pojawiał się motyw poszukiwania szczęścia w życiu. Cieszyłem się słuchając tych, którzy opowiadali o tym, że udało im się odkryć to szczęście. Wiele z opowiedzianych historii zatrzymywało się jednak w momencie zagubienia, samotności i braku nadziei na to, że jeszcze coś się może w tym życiu zmienić. Dzieliłem się wówczas moją historią tego jak w najciemniejszym i najtrudniejszym momencie życia spotkałem Boga, który mnie pokochał, zaakceptował i poprzez Swojego syna przywrócił mi wolność oraz dał nadzieje, że to życie ma jednak sens, którego ja w tamtym momencie życia nie widziałem. Niektóre ze spotkanych osób postanowiły podjąć ryzyko i dać się Bogu pokochać poprzez decyzję otwarcia przed Nim drzwi swojego życia. Niektóre ze spotkanych osób podczas krótkiej modlitwy doświadczały bardzo osobiście jego przyjścia poprzez pojawiającą się radość, łzy albo pokój wewnętrzny.
Dziękuje i proszę Boga za każdego spotkanego człowieka podczas tego festiwalu, aby żył pełnią życia, która jest w przyjaźni z Bogiem.

Ps. Jeżeli to czytasz i czujesz, że też chciałbyś doświadczyć, że Bóg jest i przyjąć nowe życie, które On ma dla Ciebie, to chce Ci powiedzieć, że Jego miłość jest na wyciągniecie Twojej ręki – On tylko czeka abyś go zaprosił do swojego życia i dał mu się ukochać.”

Chcesz podzielić się tym, co Bóg zrobił dla Ciebie w tym czasie? Napisz do nas śmiało (https://www.facebook.com/PJPrzyjacieleJezusa) i nie chowaj skarbu dla siebie.

Źródło: Przyjaciele Jezusa