Zawsze można więcej i bardziej dla JEZUSA!

Inicjatywa Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej:

EGERTHETI – bo zawsze można więcej i bardziej dla JEZUSA! 

 

To nie jest wyzwanie. Robię krok dalej. Żyję razem z Nim. Każdego dnia chcę wołać o Ducha, bo ciągle mi mało. Chcę więcej, bardziej, bliżej. Już nie na chwilę, ale codziennie. Przebywać z Nim, karmić się Nim, smakować Go. Wołaj do Niego razem ze mną!

Chcę Cię zaprosić do włączenia się w modlitwę o Ducha Bożego, która będzie trwać przez cały rok. Codziennie ktoś, co najmniej jedna osoba, będzie wstawać o 3 w nocy i modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego z zawołaniem: Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i ojczyźnie GOTÓW! Każdy uczestnik wybierze sobie 1 dzień w miesiącu, w którym będzie się modlił przez kolejnych 12 miesięcy. W ten sposób nasza modlitwa będzie trwała nieprzerwanie przez rok. Jeśli masz pragnienie wspólnej KSM-owej modlitwy, wpisz swoje imię i nazwisko w wybrany dzień miesiąca. Wpisując się do kalendarza deklarujesz chęć modlitwy i bierzesz odpowiedzialność za ciągłość sztafety modlitewnej w ciągu wybranego przez Ciebie dnia.

Dla zainteresowanych: pomysł powstał pewnego wieczoru w kaplicy podczas wspólnego śpiewu pieśni uwielbieniowej i odmawiania modlitwy brewiarzowej kilku KSM-owiczów razem z księdzem Asystentem.
Kontakt: Karolina Kot – tel. 690 413 005, dołącz i TY! Podejmij wyzwanie!

Wywiad na ten temat z księdzem Andrzejem z Archidiecezji Częstochowskiej: 

Egertheti

Oto owoc ŚDM w Panamie 🙂 #KSMZawiercie #ksmacz #wyzwanie #modlitwa #młodzi #Panama #ŚDM

Opublikowany przez Kotwica – Audycja Radia Jasna Góra Poniedziałek, 28 stycznia 2019