16. Festiwal Młodych u Królowej Młodzieży

„Młodzi na 100-lecie Diecezji Łomżyńskiej” – pod takim hasłem 21 czerwca odbył się 16. Festiwal Młodych u Królowej Młodzieży w Płonce Kościelnej.

Na wydarzenie złożyły się m.in. wspólna zabawa, modlitwa, wykłady gości specjalnych czy adoracja Najświętszego Sakramentu

Punktem kulminacyjnym Festiwalu była Msza święta, której przewodniczył bp Janusz Stepnowski. Spotkanie zakończyło się Zawierzeniem Młodych Diecezji Łomżyńskiej przed obrazem Matki Bożej Płonkowskiej Królowej Młodzieży oraz Apelem Jasnogórskim.

Organizatorem wydarzenia od 2010 r. jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej.

Fotogaleria na stronie: https://radionadzieja.pl/wiara-16-festiwal-mlodych-w-plonce-koscielnej-za-nami/

Źródło i foto: https://radionadzieja.pl; https://diecezja.lomza.pl