Zwiedził pół świata autostopem z Janem Pawłem II

Zwiedził pół świata autostopem
06/05/2021 9:42
Agnieszka Wojnarowicz

Zwiedził pół świata autostopem z Matką Bożą i Janem Pawłem II. Dziś opowiada o tym jak doświadczył ich szczególnej opieki. Pamiętacie tego szalonego człowieka, który w 100-lecie odzyskania suwerenności przez Polskę wstrzymał #MarszNiepodległości​ w Warszawie, aby się oświadczyć Ukochanej? Tak, tak, to On tym razem był gościem naszego kolejnego spotkania z cyklu Człowiek z Pasją.

#MateuszKoszela​ to podróżnik i pielgrzym, który przemierzył autostopem 51 krajów na 4 kontynentach. Jest autorem blogu “Autostopem w świat sportu”. Na kanonizację św. Jana Pawła II do Rzymu przybył również tą formą podróży.

Celem spotkań #CzłowiekzPasją​ jest stworzenie młodym ludziom przestrzeni w której będą mogli m.in.: poznawać ciekawych i wartościowych ludzi, poruszać interesujące tematy, inspirować się wzajemnie do rozwijania pasji.

Posłuchaj koniecznie m.in. o tym jak wygląda Boże Narodzenie w Peru, w jaki sposób Latynosi obchodzą uroczystość Wszystkich Świętych, co się dzieje w głowie kiedy oświadczasz się dziewczynie w obecności 250 tys. osób na Marszu Niepodległości ❓

Organizatorem spotkania było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA. Rozmowę prowadziła Agnieszka Wojnarowicz, redaktor portalu maika.pl.

Zobacz także:

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Filip Czyszanowski, dziennikarz TVP SPORT

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Michał Korościel, Dziennikarz Radia ZET, Eurosport, Eleven Sports

Skip to content