Jak pogodzić karierę sportową z pasją do gier komputerowych?

Jak pogodzić karierę sportową z pasją do gier komputerowych. Rozmowa z Andrzejem Stękałą
18/05/2021 7:47
Agnieszka Wojnarowicz

Tym razem w ramach spotkań #CzłowiekzPasją porozmawialiśmy z Andrzejem Stękałą, polskim skoczkiem narciarskim, drużynowym brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2020 i Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2021.

Młodzież podczas spotkania zadawała sportowcowi wiele pytań m.in.: Jak utrzymywać w sobie ciągłą motywację i dyscyplinę, pomimo wielu kryzysów czy chwil zwątpienia? Jak zachować równowagę pomiędzy codziennymi obowiązkami, treningami a czasem na gry? Co zrobić, żeby gry i rozrywki nie zasłoniły obowiązków?

Celem spotkań #CzłowiekzPasją jest stworzenie młodym ludziom przestrzeni w której będą mogli m.in.: poznawać ciekawych i wartościowych ludzi, poruszać interesujące tematy, inspirować się wzajemnie do rozwijania pasji.

Posłuchaj!

Zobacz także:

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Filip Czyszanowski, dziennikarz TVP SPORT

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki

CZŁOWIEK Z PASJĄ – Michał Korościel, Dziennikarz Radia ZET, Eurosport, Eleven Sports

Organizatorem spotkania było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA. Rozmowę prowadziła Agnieszka Wojnarowicz, redaktor portalu maika.pl.

Skip to content