XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie

23/03/2023 10:44
Basia Krumholc

Już 23.04.2023 r. o godzinie 17:00, rusza XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”.

Festiwal Chrześcijańskie Granie:

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B (MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Bilety: 49/59 zł – Bilety w kupisz https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie?fbclid=IwAR22rSdSBGUsbHjVUGWvI7XYT06TpYJ9Vhmdhjt-OUqLThp1I80vO-SAc oraz na miejscu, w dniu koncertu.

TERMIN: 23.04.2023 r. godz.: 16:00.

Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM).

Na scenie Dobrego Miejsca, na warszawskich Bielanach, zobaczymy również 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem Facebooka, a także w oparciu o oceny dziennikarzy muzycznych oraz twórców Chrześcijańskiego Grania.

Finalistami zostali: White Der, Sylwia Piotrowska, TELEO, NSA oraz Redhead Hero.

O FESTIWALU:

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany od 2011 roku. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m. in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE. Do tej pory, podczas Chrześcijańskiego Grania, zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka poprzez hip-hop po poezję śpiewaną.

W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, które będą trwały od 20 do 23 kwietnia i zostaną zakończone, tym oto wyjątkowym koncertem.

Więcej informacji na: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/

Chrześcijańskie-granie.jpeg

Chrześcijańskie Granie

Skip to content