Wydawnictwo Gotów zaprasza na Targi Wydawców Katolickich

24/04/2023 7:59
Basia Krumholc

W związku ze zbliżającymi się Targami Wydawców Katolickich, Wydawnictwo Gotów zaprasza do stoiska nr 85, przy którym będzie można zapoznać się z ofertą wydawniczą oraz spotkać autorów publikujących na łamach magazynu Wzrastanie. Jesteśmy jedynym w Polsce wydawnictwem współtworzonym przez młodzież i dla młodzieży.

– Współczesne spojrzenie na wiarę to wyzwanie do odkrywania tego, co z pozoru wydaje się oczywiste, a kryje w sobie wiele zaskakujących możliwości poznawania siebie, innych, świata i Kościoła – mówi ks. Kamil Falkowski, dyrektor Wydawnictwa Gotów.

Targi Wydawców Katolickich stwarzają okazję do przejrzenia produktów, które odpowiadają na potrzeby dzisiejszych młodych. Nie zabraknie najnowszego numeru magazynu Wzrastanie, kwartalnika Wzrastaj ze Słowem, ciekawych pozycji książkowych, wielu gadżetów oraz spotkań z naszymi autorami.

Wzrastanie to jedyny w Polsce magazyn dla katolickiej młodzieży.

– Sięgając po lekturę można się przekonać, że rozmaite KONTRoWERSJE nie muszą nas dzielić, przeciwnie – dzięki DUCHOWOŚCI BEZ SPINY pomagają odkrywać KATOLICKI LIFESTYLE. Choć często ZAPLĄTANI W SIECI  uczymy się SZTUKI PATRZENIA w ZWIERCIADŁO MIŁOŚCI – wylicza nazwy działów Małgorzata Bartas-Witan, redaktor prowadząca Wzrastania.

Kwartalnik Wzrastaj ze Słowem to szansa na codzienną lekturę Ewangelii i odniesienie słów Jezusa do codzienności. Fragment biblijny, komentarz, pytania do refleksji, inspirujący cytat i miejsce na notatki.

– Wspólnie z autorami i czytelnikami szukamy podpowiedzi, jak  odpowiadać GOTÓW! na kolejne zaproszenia do wzrastania – puentuje ks. dr Andrzej Lubowicki, asystent generalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Polsce.

Podczas Targów Wydawców Katolickich będzie okazja spotkać autorów publikujących na łamach Wzrastania.

Piątek 21.04

13:00-14:00 – Maria Skonieczka

16:00-17:00 – Weronika Pawlak

Sobota 22.04

11:00-13:00 – Małgorzata Bartas-Witan

14:00-16:00 – ks. Kamil Falkowski

16:30 – s. Anna Maria Pudełko

17:00-18:00 – Dorota i Kamil Szumotalscy

Niedziela 23.04

11:00-12:00 – Paulina Majewska

Skip to content