Nowy Zespół TELEO

18/05/2023 8:38
Basia Krumholc

Zachęcamy do zapoznania się z zespołem TELEO i poznania jego członków oraz do posłuchania wspaniałych utworów!

          Jesteśmy nowym zespołem, promującym współczesną muzykę chrześcijańską! Grupa założona została przez rodzeństwo Angelikę i Pawła Jędrzejowskich w 2020 roku. Nasz zespół składa się z członków rodziny i przyjaciół. Pochodzimy z Łużnej i okolic Gorlic, a więc z pogranicza Diecezji Tarnowskiej i Rzeszowskiej. Wspólnie tworzymy autorskie utwory o tematyce ewangelizacyjnej, dzieląc się Słowem Bożym i świadectwem obecności Jezusa w naszym życiu. 

            W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego wydaliśmy naszą pierwszą autorską płytę „Nadchodzi Król”. To właśnie z nią pragniemy wyjść do wiernych, poszukujących nadziei, szczególnie do młodzieży, by trafić poprzez żywą i pozytywną muzykę z Bożym przekazem do wielu serc!

Mamy mnóstwo energii i chęci do działania, dlatego z radością włączymy się we wszelkie działania muzyczno-ewangelizacyjne. Adekwatnie do potrzeb możemy grać w pełnym 11-osobowym lub w mniejszym 6-osobowym składzie. Dotychczas graliśmy zarówno oprawy muzyczne Adoracji i Uwielbień, jak i koncerty/wydarzenia plenerowe oraz organizowane w kościołach lub instytucjach publicznych. Współpracujemy z realizatorem dźwięku i oświetlenia, więc gdyby była potrzeba, mamy także możliwość zapewnienia kwestii technicznych w przypadku większych wydarzeń.

            Celem naszych działań jest szerzenie Dobrej Nowiny i wartości chrześcijańskich, pokazywanie poprzez Słowo Boże oraz muzykę, że warto wierzyć, trwać przy Chrystusie i pokładać w Nim nadzieję nawet w najciemniejszych momentach naszego życia. Bardzo ważna dla nas jest także Rodzina, na której fundamencie działamy jako zespół TELEO. Pan Bóg pobłogosławił nam, dając możliwości i umiejętności tworzenia. Mnożąc talenty, które darmo dostaliśmy, chcemy, by posługiwał się nami w dziełach ewangelizacyjnych, żeby Jego Imię wybrzmiewało jak najgłośniej i jak najszerzej!

            Przesyłamy link do dysku, na którym znajdują się niektóre nasze utwory oraz linki do utworów na kanale YouTube. Jeśli zechcielibyście posłuchać całej naszej twórczości, chętnie wyślemy naszą płytę!  Można znaleźć nas również na Facebooku jako TELEO i na Instagramie jako teleo.worship, a od niedawna można też usłyszeć nasze utwory w chrześcijańskich rozgłośniach radiowych, takich jak Radio Maryja, Radio Niepokalanów, Radio Via i Radio Warszawa.

Utwory promujące płytę:

TELEO / Boży Dom

TELEO / Królestwo

TELEO/ Z Twojej woli

Zapraszamy do kontaktu:

Angelika Jędrzejowska 511-192-505

Paweł Jędrzejowski 798-041-542

e-mail: teleo.zespol@gmail.com

Z Panem Bogiem! Pozdrawiamy!

Zespół TELEO

Skip to content