Niedzielne Bajeczki – Złote Jajko

16/11/2023 13:35
Basia Krumholc

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na wyjątkowy spektakl Teatru Lalek “Igraszka”, pt. „Złote Jajko”. Wydarzenie wpisuje się w cykl Niedzielnych Bajeczek, który Dobre Miejsce praktykuje już od wielu lat. ❤

Teatr “Złote Jajko”:
Data: 10 grudnia 2023 r. godz.: 13:00.
Miejsce: Aula im. bł. J. Popiełuszki, Dewajtis 3, Warszawa
Bilety: wstęp wolny – darmowe wejściówki do pobrania na www.dobremiejsce.org (dostępne od 1 grudnia)

Na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy.

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka. Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik – trzeba go wychować… Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie?

W „Złotym jajku” dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Nasz spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

Nie zabraknie tego, do czego przyzwyczaiła „Igraszka”: dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i – co najważniejsze – uśmiechu na twarzach naszych widzów.

Zlote-jajo.jpg

Dobre Miejsce - Katolckie Centrum Kultury

Skip to content