Dojrzewam do kobiecości

04/12/2023 17:17
Basia Krumholc

Szanowni Państwo,

Dojrzewające dziewczynki przeżywają różne trudności. Mogą nie rozumieć zmian zachodzących w ich ciele. Ten trud może być równocześnie szansą – na piękną relację z mamą. Zapraszamy na specjalny webinar pt. „Dojrzewam do kobiecości”, przeznaczony do wspólnego oglądania przez mamy i dorastające córeczki.

Gościem webinaru, który odbędzie się 13 grudnia 2023 r. o godz. 19.00, będzie dr n. med. Ewa Ślizień-Kuczapska, specjalista położnik-ginekolog, a także prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, wykładowca akademicki, współautorka wielu publikacji.

Wydarzenie będzie się składało z dwóch części: rozmowy gościa z prowadzącą oraz sesji pytań i odpowiedzi. Webinar pt. „Dojrzewam do kobiecości” jest przeznaczony szczególnie do wspólnego oglądania przez mamy i córki od ok. 10 r.ż., ale organizator zaprasza także osoby, które chcą towarzyszyć dorastającym dziewczynkom (nauczycieli, katechetów, doradców życia rodzinnego, ciocie, babcie itp.).

Grudniowe spotkanie jest częścią projektu edukacyjnego EduLife tworzonego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. To trwający już trzy lata cykl popularnonaukowych webinarów, które odbywają się od października do czerwca w każdą drugą środę miesiąca. Wykłady i rozmowy z zaproszonymi gośćmi są cenioną przez licznych odbiorców okazją do poszukiwania odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, m.in. o prawo do życia, rozwój dziecka w łonie matki i cele diagnostyki prenatalnej. Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zapisy trwają na stronie: https://pro-life.pl/webinary

Skip to content