XV Debata Walentynkowa w Poznaniu

04/03/2024 17:04
Basia Krumholc

Koło KSM przy Politechnice Poznańskiej serdecznie zaprasza na Debatę Walentynkową! Wydarzenie to każdego roku porusza zagadnienia dotyczące miłości i budowania zdrowych związków. Na Debatę zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą odpowiadając na pytania osoby prowadzącej oraz uczestników spotkania.

Temat zbliżającej się Debaty to: „Kocham, dlatego mówię nie – o stawianiu granic w relacjach”. Zaproszeni prelegenci postarają się wyjaśnić, w którym momencie i z jakich powodów czasem naszej drugiej połowie należy powiedzieć „nie”.

Swoją obecnością tegoroczną Debatę ubogacą:
– dr Emilia Lichtenberg-Kokoszka – doktor nauk humanistycznych, dyplomowana położna, autorka wielu książek oraz artykułów – głównie o tematyce prenatalnego okresu życia człowieka, prelegentka kilkudziesięciu konferencji dla dorosłych i młodzieży.
– o. Roman Bielecki OP – dominikanin, absolwent prawa i teologii, redaktor naczelny miesięcznika „W drodze”, promotor pielgrzymek do Santiago de Compostela.
– Marta Rezler – w Internecie znana jako @bobas.na.medycynie, żona swojego najlepszego przyjaciela, mama największych cudów i studentka medycyny.
Debatę poprowadzi Stanisław Bresch – współautor audycji „Między Nami Mówiąc” w Radiu Emaus.

Debata odbędzie się 14 marca 2024 r. od godziny 19:00 w sali nr 4 Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej.
Zapraszamy serdecznie na stronę https://debatawalentynkowa.pl. oraz do obserwowania wydarzenia na Facebooku (https://fb.me/e/5rBLYqaXB), gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o zbliżającej się Debacie.

debata-poziom.jpg

Michał

Skip to content